Бердичів

міська рада

«Для того, аби ділитися добром, потрібно мати його в серці»: у Центрі надання соціальних послуг лунали вітання з професійним святом

1-2

Їхню роботу аж ніяк не назвеш публічною чи особливо помітною. Так само невидимими для багатьох людей є казкові феї: бачить їх лише той, хто чекає на диво, на добрий вчинок, на допомогу. І перше, що приходить на розум, коли бачиш роботу цих жінок, то ті самі феї. Так сприймає членкинь колективу Центру надання соціальних послуг міський голова Сергій Орлюк, який разом із заступницею Оленою Петрівською прийшли до установи, аби привітати колектив із Днем працівника соціальної сфери.

Загалом, продовжив, фахівчиня Центру мусить виступати у багатьох іпостасях перед підопічними – не лише бути феєю: немов матір, ти маєш огорнути людину теплом і турботою, немов донька, у будь-який момент опинитися поруч. І колектив Людмили Колесник, гідно справляється з усіма цими завданнями, констатує Сергій Орлюк, за що кожному працівнику – щира дяка.

Для того, аби розуміти значимість професії соціального працівника, потрібно попрацювати у соціальній сфері, переконана директорка Центру. Важливість їхньої роботи спочатку підтвердив коронавірус, потім – війна. Дистанційно чистоту у квартирі не наведеш і ліків чи продуктів самотній літній людині не доставиш. Це й справді важка праця, що вимагає чималих сил та енергії. Загалом, вважає Людмила Колесник, для того, аби ділитися з іншими добром, потрібно мати його в серці. У серцях її дівчат такого місця достатньо.

Людмила Колесник дякує за роботу своєму колективу, за плідну співпрацю – багатьом партнерам з різних проєктів, за розуміння й підтримку – керівникам громади. Одним із проявів такої підтримки має стати додаткове приміщення для Центру – існуюче вже не здатне вмістити все, що потрібно для роботи. Маєш ідею – потрібно невпинно крокувати шляхом її втілення, переконана Людмила Колесник, і у Центрі зуміють наповнити нове приміщення змістом.