Бердичів

міська рада

До 01 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов’язаних призовного віку до Територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки

важлива-інфа_Житомирщина

Звертаємо увагу підприємств та організацій області!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №1487 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів” до 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов’язаних призовного віку до Територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки задля звіряння даних персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Також ці списки мають подавати:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, що ведуть облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. Або якщо це заклад освіти, то своїх здобувачів освіти.

Просимо дотримуватись встановлених Урядом термінів та надати інформацію до відповідних Територіальних центрів у повному обсязі.

З телеграм-каналу керівника Житомирської ОВА Віталія Бунечка

https://t.me/zhytomyrskaODA

Останні новини