Бердичів

міська рада

Житомирський обласний ТЦК та СП очолив бойовий полковник Сергій Мартищенко

Дизайн-без-названия-78

Полковник Сергій Мартищенко очолив Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за наказом командувача Сухопутних військ України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Служба зв’язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП.

На початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну Сергій Мартищенко проходив службу начальником штабу – заступником командира 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ».

Сергій Мартищенко виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях з 2014 по 2023 рік. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергій Мартищенко нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Також отримав нагрудний знак «За військову доблесть» та відзнаку президента України «За участь в антитерористичній операції».

Сергій Мартищенко народився 1976 року в місті Фастів, Київської області. У 1997 році закінчив Військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті. Одружений. Має трьох синів, старший також служить у Збройних силах України.

За інформацією Житомирського обласного ТЦК та СП

Останні новини