Бердичів

міська рада

За незалежну Україну, за життя нації на Донеччині загинув 47-річний Герой Олександр Копаниця

Копаниця_сайт

Не на життя, а на смерть б’ється з рашистською наволоччю Україна, демонструючи всьому світу свою незламність, рішучість та самовідданість. Йде у наступ, тримає позиції, обороняється. Вірить у те, що агресорів буде покарано, та гірко оплакує своїх загиблих Героїв.

Чорні сповіщення отримують в українських громадах. Без синів та доньок залишаються батьки, без вірних супутників життя та своїх половин – дружини й чоловіки, без татусів і матусь – сини й доньки…

У невимовному сумі схиляє голову бердичівська громада: на Донеччині геройськи загинув 47-річний Олександр Копаниця. Олександр – корінний бердичівлянин. Навчався у 10-й школі та у ПТУ № 4. Училище закінчив з червоним дипломом. Якийсь час працював у ливарному підрозділі «Прогресу», згодом відслужив в армії. Обіймав посаду електрика та слюсаря у міській лікарні. Потім, як і тисячі його співвітчизників, вирушив за кордон, де працював на будівництвах висотником-монтажником.

Коли гримнула велика війна з росією, Олександр саме перебував у відпустці у себе вдома. Був мобілізований у перші дні квітня 2022-го. Ніс службу у розвідувальному взводі розвідувального батальйону однієї з військових частин ЗСУ. Командири характеризують нашого земляка виключно позитивно. Констатують, що Олександр був добре підготовленим, досвідченим, вмотивованим бійцем. Якщо виконувати бойове завдання, то на відмінно і ніяк не інакше. Завжди був поруч із тим, хто потребував допомоги, за що мав заслужений авторитет серед побратимів. Ніколи не пасував перед труднощами – якими б ті не були.

03 листопада 2023-го року, виконуючи чергове бойове завдання, головний сержант Олександр Копаниця геройськи загинув у бою, що точився на Донецькому напрямку. Він до останнього залишився вірним своїй Україні та своєму народові. Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Копаниці та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!