Бердичів

міська рада

Звільняючи Україну від росіян, геройськи загинув бердичівлянин Олег Семенюк

Семенюк_сайт

Україна має перемогти російського ворога, як добро завжди перемагає зло. Як той, хто доблесно і до останнього подиху захищає рідну землю, – озвірілих чужинців, котрі вирішили залити її кров’ю й оселити на ній смерть. Чужинцям в Україні нині дуже несолодко, та коли у тайзі рахувалися з втратами?.. Загибель кожного нашого Воїна важко ранить серця мільйонів свідомих українців.

І ось знову кривава рана, знову до нестями болить… У бою з рашистами геройськи загинув наш земляк Олег Семенюк. Він з’явився на світ у Бердичеві у 1976-му році. Навчався в 11-й школі, потім вступив до СПТУ-33 на кухара. Далі вирішив розвернути кар’єру на 180 градусів і став студентом університету внутрішніх справ. Закінчив цей виш із червоним дипломом. Якийсь час працював у податковій інспекції, потім – у пожежній частині, ще пізніше пішов на «вільні хліби», пробуючи свої сили у різних сферах.

У 2017-му Олег Семенюк уклав контракт із ЗСУ. Відслужив в АТО. Вже на другий день від початку повномасштабної війни з росією отримав повістку. Спочатку ніс службу в автобаті, потім був переведений до 13-го окремого мотопіхотного батальйону «Чернігів-1». Знавіснілого ворога бив в якості командира бойової машини-командира відділення механізованої роти частини. Був сильним та мужнім Воїном, відданим Батьківщині. Таким і залишився до останньої миті свого життя. 31 жовтня штаб-сержант Олег Семенюк геройськи загинув в одному з боїв, що точилися на Донеччині. Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олега Семенюка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини