Бердичів

міська рада

З 25 листопада до 10 грудня проходитиме щорічна Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”

16-dniv

Міністерство соціальної політики як загальнодержавний координатор у сфері запобігання та протидії домашньому насильству інформує, що у період з 25 листопада до 10 грудня проходитиме щорічна Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”.

Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція „16 днів проти насильства”.

Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Акція „16 днів проти насильства” – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.