Комунальники громади звітують про роботи, виконані у період з 13.11.23 р – 17.11.23 р

Тижневий-звіт-комунальників-2

МКАРС

• 13.11 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна ламп вуличного освітлення (вул. Житомирська), ремонт світильників вуличного освітлення (вул. Житомирська).
  • 14.11 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення (вул. Залізнична, вул. Газопровідна, вул. Ломоносова), заміна ламп вуличного освітлення (вул. Залізнична).
  • 15.11 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення вуличного освітлення (вул. Мурованка, вул. Піонтковського, вул. Залізнична, вул. Сакко і Ванцетті, вул. Шевченка), заміна ламп вуличного освітлення (вул. Мурованка).
  • 16.11 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення (вул. Гірська), зрізання аварійного дерева (вул. Богданівська).
  • 17.11 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення ( вул. Гірська, вул. Пушкіна, вул. Новоіванівська).

МКП «Бердичівкомунсервіс»

• 13.11. Вивезення гілля з вулиць міста, вивезення листя з вулиць міста, прибирання чагарників на вулицях міста; Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях; Реставрація дорожніх знаків; Грейдерування вул.Гостинна, провулок Профспілковий.
  • 14.11. Вивезення гілля з вулиць міста, вивезення листя з вулиць міста, прибирання чагарників на вулицях міста; прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях та вул. М.Грушевського; монтаж дорожніх знаків вул.Молодогвардійська, вул.Богданівська, вул.Івана Огієнка, грейдерування вул.Гостинна, провулок Профспілковий
  • 15.11. Вивезення гілля з вулиць міста, вивезення листя з вулиць міста, прибирання чагарників на вулицях міста; прибирання ТПВ на закріплених дільницях; вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях та вул.Лупова; реставрація дорожніх знаків, відлов безпритульних тварин вул.Червона (ЗОШ №7)грейдерування пров.Профспілковий, вул.Івана Огієнка, пров.Сєрова.
  • 16.11. Вивезення гілля з вулиць міста, вивезення листя з вулиць міста, прибирання чагарників на вулицях міста; прибирання та вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях та вул.Чуднівська; реставрація дорожніх знаків, відлов безпритульних тварин, грейдерування пров.Леона Ліпецького, пров.Озетівський.
  • 17.11.Вивезення гілля з вулиць міста, вивезення листя з вулиць міста, прибирання чагарників на вулицях міста; прибирання та вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях та вул.Чуднівська; реставрація дорожніх знаків, грейдерування пров.Леона Ліпецького, пров.Озетівський.

КП «Комбінат комунальних підприємств»

З 11.11.2023р по 17.11.2023р.:

• Надали 15 платних ритуальних послуг.
  • Проводили санітарну очистку кладовищ: розчистка порослі та покіс трави, вивіз сміття на секторах кладовища по вул. Бистрицькій 116 .
  • Проводили поховання 2 загиблих військових.
  • Проводяться роботи по укладанню доріжок на військовому секторі.

КП «Бердичівтеплоенерго»

Підприємство працює у штатному режимі.

Виконано роботи по заміні аварійних ділянок тепломережі:

• вул. Червона, 26;
  • вул. Житомирська, 20;
  • вул. Вінницька, 65;
  • вул. Н. Іванівська, 19;
  • перехрестя вул. Садова-Б. Хмельницького;
  • вул. Старікова, 6;
  • вул. Житомирська, 53;
  • вул. Житомирська, 67.

МКП «Бердичівводоканал»

• 13.11. Ліквідація прориву на водопроводі по вул. Вінницька,71(роботи не завершенні). Ліквідація прориву на каналізаційній мережі по вул. Рибна,10. Ліквідовані затори на каналізаційних мережах в кількості – 3 шт. вул. Здоров’я,9, вул. Чкалова,10б, вул. Вінницька,19.
  • 14.11. Ліквідація прориву на водопровідній мережі по вул. Вінницька,71. Ліквідація прориву в колодязі по вул. Сімака,56. Викачка каналізації в с. Озадівка вул. Дружби,2а (ліцей). Ліквідовані затори на каналізаційних мережах в кількості – 9 шт. вул. Європейська,53 (госпіталь), вул. Житомирська,23,53,67, вул. 30-річчя Перемоги,3, вул. М. Грушевського,25, вул. Новоіванівська,46, вул. Старікова,6, вул. Одеська,55а.
  • 15.11. Ліквідація прориву в водопровідному колодязі по вул. Сімака,56. Заміна вентиля в місці приєднання до водопровідній мережі вул. Гірська,46. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. по вул. Вінницька,65, вул. Шевченка,18.
  • 16.11. Ліквідація прориву на водопровідних мережах по вул. Гірська,27, вул. Житомирська,23, вул. Житомирська,53. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 7 шт. по вул. Новоіванівська,25, вул. Європейська,61,63, вул. Варварівська,7, вул.Чкалова,10, вул. М. Грушевського,27, вул. Газопровідна,23.
  • 17.11. Ліквідація прориву на водопроводі по ІІ пров. Червоний,23. Ліквідація затору на каналізаційній мережі в кількості – 8 шт. по вул. Шевченка,20, вул. Житомирська, 5,7,12,46, вул. Одеська,36/1, вул. Семенівська,37 (ПТУ №4).

МКВЖРЕП № 7

• Закінчено поточний ремонт в під`їзді №2 – вул.Житомирська,5а.
  • Виконано ремонт штукатурки 2м2 та ремонт віконних укосів в підїзді №2 буд. вул. Одеська,72
  • Закінчено поточний ремонт 2-го під. буд.Одеська, 88
  • Пофарбовано газову трубу буд. Житомирська,5а. Виконано остекління віконних рам будинків – 2м2 Володимирська,15 – 1м2 Озерна,4 – 1м2Європейська,124 – 6м2 Європейська ,68
  • Виконано ремонт шиферних покрівель : Маложитомирська 2/8 кв10 2м2, Пителя.8 кв.4 4м2, Вінницька,30кв4а 10м2, Раскової.23Бкв70 2м2
  • Вивезено великогабаритне сміття:листя, гілля з прибудинкових територій: Житомирська,15, – 3 тони, Житомирська,7 – 3 тони, Одеська,40/1 – 3 тони, Європейська,126,87- 6 тони
  • Видалено 1 аварійне дерево буд.Одеська 40/1
  • Виконання 56- ти заявок мешканців на внутрішньобудинкових мережах електро-водопостачання та водовідведення.
  • Заміна мережі теплопостачання -8м Вінницька.65
  • Ремонт мереж електропостачання: Житомирська,18.1п-5м.п.замінено
  • Заміна автоматів : Вітківського,30А кв56-1шт, Чкалова,15А-1п -1шт, Низгірецька,42-  1шт з проведеною ревізією 18 ел. щитків