Бердичів

міська рада

«Культура і те, що ви робите, – завжди на часі»: колектив міського Палацу культури приймає вітання з професійним святом

1-3

09 листопада своє професійне свято відзначатимуть усі причетні до галузі культури та народного мистецтва, і з цієї нагоди міський голова Сергій Орлюк та заступниця міського голови Олена Петрівська зустрілися з колективом міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

Кожна зустріч з творчою спільнотою Палацу духовно збагачує, дарує нескінченну у своїх фарбах палітру емоцій та можливість поринути до особливого світу мистецтва, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. І він особисто, і ті, для кого цей світ є невід’ємною частиною життя, дякують колективу та його керівниці Валентині Бабич за такі розкішні подарунки. Дякують за те, що у цих стінах навчають дітей та молодь, за те, що сцена робить їх кращими, внутрішньо багатшими, вільнішими.

Олена Петрівська вперше переступила поріг міського Палацу культури у день свого 18-річчя, і сьогодні може констатувати, що з ним пов’язано мало не все її життя. Як і всі галузі, культура гідно втримала потужний удар коронавірусу, так само гідно тримає свій стрій під час війни. Ось лише, мабуть, частіше за інших чує на свою адресу: «Не на часі».

Фронтові концерти, сеанси у кінотеатрах, вистави тощо – все це у різних країнах не припинялося навіть під час воєн, нагадує Олена Петрівська. Цьогоріч, звертає увагу, бердичівська громада спрямувала на потреби військових близько 113,0 млн. грн. І місцева культура не стояла осторонь цієї допомоги. А разом із тим, робила й суто свою роботу. Загалом, колектив Палацу культури – потужний, самодостатній, спроможний, творчий, констатує заступниця міського голови. Такі, як вони, і те, що вони роблять, переконана, завжди на часі.

За багаторічну творчу діяльність високий рівень професійної майстерності, значний особистий внесок у справу розвитку галузі культури і з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотами Бердичівської міської ради було відзначено:

  • Диригентку Народного аматорського ансамбля пісні і танцю «Зорецвіт» МПК ім. Шабельника Ольгу Яблонську;
  • Балетмейстерку Народного аматорського ансамблю танцю «Явір» МПК ім. Шабельника Ірину Назаренко;
  • Хормейстерку Народного аматорського жіночого вокального ансамбля «Віола» МПК ім. Шабельника Вікторію Петренко;
  • Диригента Народного аматорського оркестру духових інструментів МПК ім. Шабельника Анатолія Тетьоркіна;
  • Слюсаря-сантехніка МПК ім. Шабельника Андрія Рудя.   

Останні новини