Бердичів

міська рада

Майбутнє України, її гордість, честь та авторитет презентували на церемонії нагородження «Кращий разумковець-2023»

DSC_0043-1

… І нехай у країні війна, діти – обдаровані, талановиті, творчі – заслуговують на казку і на те, аби їхні мрії здійснювалися. У цьому твердо переконаний колектив Центру позашкілля ім. О. Разумкова, котрий влаштував щорічну церемонію нагородження «Кращий разумковець-2023».

У першу чергу, так уже традиційно склалося у Бердичеві, – щирі й теплі слова подяки на адресу Захисників і Захисниць України. Оборонці України докладають надлюдських зусиль заради того, щоб у серцях малих і дорослих жила віра у перемогу, щоби перші мали змогу навчатися, находити застосування власним талантам, зростати творчо, а другі – продовжували віддавати усіх себе формуванню тих, хто вже завтра відновлюватиме Україну, роблячи її розвиненою та успішною.

Серед доблесних Захисників України – вихованець гуртка «Радіоелектронне конструювання» Центру позашкілля, випускник Харківського національного університету внутрішніх справ Данило Зелінський. Данило брав активну участь у захисті міста, за що отримав медаль «За оборону Харкова».

Намагаючись зупинити ворога, українські оборонці підривали ті чи інші об’єкти. Траплялося так, що під час підривів наші військові гинули. Данило запропонував керувати підривними роботами на відстані. Далі була презентація на полігоні. За її результатами, Данила Зелінського нагородили Орденом «За мужність». Восени 2022 року сталася біда: Данило підірвався на міні. Залишився живий, переніс багато надскладних операцій, і ось він – на головній сцені «Кращого разумковця» разом із матір’ю та своїм наставником – керівником гуртка Борисом Смичком. Організатори урочистостей відзначили свого вихованця у номінації «Воїн. Герой. Захисник.»

Якщо ти талановитий та творчо обдарований, то є всі підстави добитися успіху, вважають у Центрі позашкілля, у свою чергу, успішні українці утворюють престиж держави. Майбутнім такої держави є ось ці діти, заявляють бердичівські позашкільники, саме такі маленькі та юні особистості здатні вже зовсім скоро стати гордістю України, її честю та амбасадорами у світовій спільноті. Музично-виконавське та декоративно-прикладне мистецтво, захопленість наукою й технікою, відданість світу природи і тварин – впевнені кроки, успіхи, перемоги й досягнення на кожному з цих напрямків незмінно здійснюються у міцних тандемах з викладачами.  

Викладачів ЦПО ім. Разумкова серед решти педагогів розпізнати неважко: у них по-особливому горять очі, а життєвий досвід та  освіченість йдуть у парі з дитячою бешкетністю та запалом.

Якщо щира підтримка здатна окриляти, то вони мають крила, стверджують у Центрі. Їхні численні друзі та партнери допомагають відповідати усім сучасним викликам, долати труднощі, йти вперед.

Жити по-разумковськи – то жити багатим, насиченим, повноцінним, соковитим життям, наповненим дитячими емоціями. І найголовнішого дня у році однією номінацією, зрозуміло, було не обійтись. У свою чергу, у ЦПО ніколи, здається, не скупилися на те, аби відзначити своїх найкращих. Ну а що робити, коли найкращі у них – мало не усі?.. Правильно: урочисто і з любов’ю та гордістю оголошувати номінації та номінантів. Цьогоріч назви номінацій звучали наступним чином:

  • «Воїн. Герой. Захисник.»
  • «Майбутнє України»
  • «Освітянські крила підтримки»
  • «В дитячому серці живе Україна»
  • «Перші кроки до вершин»
  • «Палке серце позашкільника»
  • «З позашкіллям по життю»
  • «Крок назустріч»
  • «Мистецтво заради миру»
  • «Мистецтво. Якість. Результат»

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, заступниця міського голови Олена Петрівська, начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко, секретар міської ради Богдан Коляда, депутатка обласної ради Людмила Кицак та міської – Анна Левандовська, заступниця начальниці Бердичівської РВА Катерина Вислоцька – усі вони, відзначаючи номінантів, зійшлися в одному: юні й дорослі мешканці бердичівського Центру позашкілля – з тих, хто твердо і не звертаючи йде до поставленої мети, з тих, кому під силу здійснити неможливе. А значить у них все виходитиме, і у громади та в України є майбутнє.

Громада, як і вся Україна, вчиться жити у часи війни, нагадує Сергій Орлюк. Люди звикають до звуків сирен, гірко переживають втрати доблесних Захисників, працюють на Перемогу, вірять у неї. І у такі, здавалося б, невимовно важкі, часи, крізь темряву пробиваються промені світла. Одним із таких променів міський голова вважає Центр позашкілля ім. Разумкова. За те що світять, міський голова дякує вихованцям Центру, педагогам та батькам.

Очолювати один із найпотужніших позашкільних просторів – велика честь і така само велика відповідальність, констатує директорка ЦПО ім. Разумкова Олена Боровська. І дякує, у першу чергу, дітям, котрі, з її слів, найталановитіші та неповторні. Дякує вона й батькам – за безумовну довіру до всього, що відбувається у стінах Центру. Очолюваний нею колектив – це спільнота неймовірних людей, унікальних особистостей, неординарних професіоналів. Із такими, заявляє Олена Боровська, однозначно можна творити дива. Ну і їхні «крила» – друзі й партнери. Їхня моральна та матеріальна підтримка надихає, дарує наснагу жити й творити далі. Отже, історія успіху Центру позашкілля ім. Разумкова: далі буде!

Останні новини