Бердичів

міська рада

Навічно 22… У боях за Україну геройськи загинув Нікіта Яткевич.

Яткевич_сайт

Незламність, мужність, стійкість та самовідданість демонструють українські оборонці у битві з росіянами. Те, що свого часу декларувалося, як «Кієвзатрідня» переросло у війну, з якою за масштабами можуть порівнятися хіба що Перша й Друга Світові. Ворожі навали одну за одною доблесно відбивають Захисники й Захисниці України. Проти одного нашого – купи живої сили й техніки. А все одно стоять, не згинаються, не ламаються. Бо на своїй землі, за свій дім, за свої родини. Бо такі ось, як бердичівлянин Нікіта Яткевич.

У травні йому виповнилося 22 роки… Всього 22… Хтось у цьому віці навіть і не починав жити, а Нікіта став справжнім Воїном-Захисником. Не побоявся, не втік за кордон, не сховався за довідками, а вийшов на бій з потужним ворогом. Закрив собою Україну та мільйони її людей. Не зрадив військовій присязі та людській честі. Загинув Героєм – 13 листопада 2023 року на Донецькому напрямку. Водій батальйону охорони, солдат Нікіта Яткевич гідно виконав свій обов’язок із захисту Батьківщини.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Нікіти Яткевича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!