Бердичів

міська рада

Не чекай повістку! Обирай військову службу за контрактом!

Дизайн-без-названия-83

Військова служба за контрактом – це можливість самостійно обрати місце служби та посаду за своїми здібностями та знаннями, можливість обрати професію до душі!

1)Хто потрібен?

Державі потрібні вмотивовані чоловіки та жінки віком від 18 до 45 років, здорові фізично, психологічно та у яких немає проблем із законом.

2) Навіщо їхати до нас ?

Для того, щоб пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та сформувати особову справу кандидата на військову службу за контрактом.

3) Навчальний центр, підписання контракту:

Ви будете направлені до навчального центру ЗС України з можливістю навчання за кордоном. Саме там ви підписуєте свій перший контракт, отримуєте військову форму та спорядження і починаєте проходити навчання, яке буде тривати до 3-ох місяців, після чого ви будете направлені до військової частини, де в подальшому будете проходити військову службу

4)Перелік документів які потрібно мати при собі:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Військово-облікові документи (посвідчення про приписку, військовий квиток);
  • Медична (амбулаторна) картка

Бердичівський РТЦК та СП проводить консультації стосовно умов контракту, орієнтування у виборі військової спеціальності, підтримка у проходженні всіх етапів відбору, швидке оформлення справи кандидата на військову службу за контрактом і забезпечення вибуття до навчального центру. Гарантоване грошове забезпечення від 20000 до 120000 грн.

Більше інформації за телефоном: (095) 775 28 32.

За інформацією Бердичівського РТЦК та СП

Останні новини