Бердичів

міська рада

Основні результати соціально-економічного аналізу та попередні напрацювання презентували розробники Стратегії розвитку бердичівської громади

DSC_0013-4

Результати соціально-економічного аналізу громади та опитування серед населення і представників бізнесу, SWOT-аналіз, різні сценарії розвитку громади та стратегічне бачення – все це презентували на 2-му засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Бердичівської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Нагадаємо: згідно чинного законодавства, місцеві органи влади зобов’язані забезпечити затвердження стратегій розвитку громад, які мають слугувати одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи й засоби досягнення цілей. Розробка Стратегії – важливий етап у забезпеченні сталого розвитку громади, її головною метою є покращення життя громадян.

Згідно розпорядження міського голови Сергія Орлюка, було створено робочу групу з розробки Стратегії. На своєму першому засіданні, що відбулося наприкінці квітня цього року, члени групи проаналізували поточну ситуацію та визначили перші кроки стратегічного планування.

УВАГА! Презентацію результатів соціально-економічного аналізу та попередніх напрацювань буде оприлюднено на сайті Бердичівської міської ради (розділи «Місто» → «Стратегія розвитку»). До 10-го листопада усі зацікавлені сторони (члени робочої групи, представники підприємств, установ, організацій, громадські активісти, мешканці громади тощо) зможуть надати власні проєктні ідеї, що дозволять реалізувати завдання стратегічного розвитку громади.

Після впорядкування та врахування отриманої інформації, буде сформовано остаточний варіант Стратегії розвитку бердичівської громади. Далі документ винесуть на громадське обговорення.

Останні новини