Повідомлення про оприлюднення проєкту

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

1. Повна назва документа, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Стратегія розвитку Бердичівської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія) та План заходів на 2024 – 2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Бердичівської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – План) є документом державного планування місцевого рівня та розроблена на основі аналізу соціально-економічного розвитку громади за попередні роки, в якому описані наявні тенденції, ключові проблеми, сильні і слабкі сторони, можливості і загрози, на основі яких сформовано візію/бачення та можливі сценарії розвитку Бердичівської міської територіальної громади. Стратегія визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку до 2027 року, а також заходи, спрямовані на підвищення рівня життя населення, подальшого розвитку медицини, освіти, культури, соціального забезпечення, підприємництва, підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування.

Стратегічні цілі на період до 2027 року:

1. Економічний розвиток громади (Бердичів для інвестицій);
  2. Розвиток людського потенціалу (Бердичів для людей);
  3. Територія комфортного і безпечного життя (Бердичів для кожного);
  4. Формування активної відповідальної громади (Бердичів для ідей).

Реалізація стратегічних цілей передбачається через 10 оперативних цілей та завдань. Перелік заходів, їх реалізація по роках та відповідальні виконавці відображені в Плані. В Стратегії та Плані визначаються основні умови для реалізації оперативних цілей (заходів), в тому числі щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Бердичівська міська рада Житомирської області. Юридична адреса: 13300, Житомирська область, Бердичівський район, м. Бердичів, пл. Центральна, 1; e-mail: rada@berdychiv-rada.gov.ua, тел.: (0 4143) 4-28-00.

1. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

Громадські обговорення триватимуть 15 днів з наступного дня після оприлюднення проєкту Стратегії та Плану.

1. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

У зв’язку із воєнним станом в Україні громадські обговорення будуть проходити у формі надання письмових зауважень і пропозицій, без проведення громадських слухань.

1. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції

Відділ економіки та інвестицій Управління економічного розвитку Бердичівської міської ради. Юридична адреса: 13300, Житомирська область, Бердичівський район, м. Бердичів, пл. Центральна, 1; e-mail: ekonomika-berd@ukr.net, тел.: (0 4143) 4-28-04. Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом та зазначеною електронною адресою; юридичними особами – із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні зауваження і пропозиції не реєструються і не розглядаються.

СТРАТЕГІЯ БЕРДИЧІВСЬКА МТГ

План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії