Бердичів

міська рада

Понад 5 тисяч маленьких та юних мешканців громади отримають новорічні подарунки – рішення виконавчого комітету

Дизайн-без-названия-1

5 062 дитини у бердичівській громаді отримають подарунки до Нового року. Відповідний проєкт рішення розглянули та затвердили на засіданні виконавчого комітету. За інформацією начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко, подарунки, вагою не менше 0,4 кг, придбають для вихованців дитячих садочків, учнів 1-х класів, а також для здобувачів освіти 2-11 класів пільгових категорій (перелік категорій наведено нижче).

Слід взяти до уваги, зазначила Валентина Адаменко, що право на отримання подарунку мають:

  • здобувачі освіти у комунальних закладах Бердичівської міської ТГ незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання;
  • учні 1-11-х класів, які здобувають освіту за очною формою навчання та формою педагогічного патронажу у закладах загальної середньої освіти Бердичівської міської ТГ;
  • падчерки та пасинки на рівні із дитиною учасника АТО/ООС/бойових дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, якщо вони проживають у сім’ї, стосунки якої зареєстровані шлюбом.

Загальна сума, що її планують витратити на придбання подарунків, складає близько 800 тис. грн. Кошти братимуть із зекономлених освітянською галуззю протягом року, зазначила Валентина Адаменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини