Понад 5 тисяч маленьких та юних мешканців громади отримають новорічні подарунки – рішення виконавчого комітету

Дизайн-без-названия-1

5 062 дитини у бердичівській громаді отримають подарунки до Нового року. Відповідний проєкт рішення розглянули та затвердили на засіданні виконавчого комітету. За інформацією начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко, подарунки, вагою не менше 0,4 кг, придбають для вихованців дитячих садочків, учнів 1-х класів, а також для здобувачів освіти 2-11 класів пільгових категорій (перелік категорій наведено нижче).

Слід взяти до уваги, зазначила Валентина Адаменко, що право на отримання подарунку мають:

• здобувачі освіти у комунальних закладах Бердичівської міської ТГ незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання;
  • учні 1-11-х класів, які здобувають освіту за очною формою навчання та формою педагогічного патронажу у закладах загальної середньої освіти Бердичівської міської ТГ;
  • падчерки та пасинки на рівні із дитиною учасника АТО/ООС/бойових дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, якщо вони проживають у сім’ї, стосунки якої зареєстровані шлюбом.

Загальна сума, що її планують витратити на придбання подарунків, складає близько 800 тис. грн. Кошти братимуть із зекономлених освітянською галуззю протягом року, зазначила Валентина Адаменко.