Бердичів

міська рада

Попереду – професійне свято: вітання приймає колектив управління сім’ї та соціального захисту населення

photo1699003569

Першої неділі листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. З цієї нагоди міський голова Сергій Орлюк та його заступниця Олена Петрівська завітали до управління сім’ї та соціального захисту населення.

Якщо спробувати двома-трьома словами окреслити головне завдання, що покладається на підрозділ, очолюваний Наталією Омельянчук, то, ними, скоріш за все, можуть бути «Підтримувати та допомагати». Особи з інвалідністю, ветерани, внутрішньо переміщені особи, постраждалі від аварії на ЧАЕС, представники різних пільгових категорій тощо – це сотні й сотні людей, і кожен з них прямує до управління зі своєю проблемою, сподіваючись на її вирішення. І соціальні працівники надають той самий захист: інформують, роз’яснюють, консультують, оформлюють потрібні документи.

Роблячи це, на думку Сергія Орлюка та Олени Петрівської, професійно, толерантно, з індивідуальним підходом до кожного. В управлінні можуть розраховувати на підтримку місцевої влади, запевнили: фінансистам уже рекомендовано розглянути можливість закладення до наступного бюджету коштів, яких має вистачити на те, аби робота спеціалістів управління гідно оплачувалася, а в кабінетах і коридорах було світло, тепло взимку й приємно влітку. Навантажень від цього менше не стане, але, за переконанням Сергія Орлюка та Олени Петрівської, робота фахівців повинна здійснюватися у належних умовах.