Бердичів

міська рада

Проведено нараду з питань виконання мобілізаційних завдань у бердичівській громаді

DSC_0030-2

За дорученням начальниці Бердичівської РВА Людмили Димидюк, проведено нараду з виконання у Бердичівській міській територіальній громаді мобілізаційних завдань, визначених Генеральним штабом ЗСУ. Нарада відбулася під головуванням заступниці міського голови Олени Петрівської, за участі керуючої справами виконавчого комітету міської ради Лариси Котнюк, старости сіл Скраглівка та Підгородне Ольги Мельник, а також керівників управлінь та відділів Бердичівської міської ради.

Темою наради визначили налагодження роботи з обліку, оповіщення та доставки до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки військовозобов’язаних, які фактично проживають на території громади чи працюють на підприємствах, в установах, організаціях.

За результатами наради, було дано низку доручень, що стосувалися, зокрема, вжиття вичерпних заходів щодо встановлення місцезнаходження осіб, котрі не повідомили РТЦК та СП про зміну місця проживання, уточнення списків військовозобов’язаних, які фактично проживають чи працюють на території громади, оповіщення та доставки військовозобов’язаних до РТЦК та СП з метою уточнення облікових даних та проходження медичної комісії. Окрему увагу учасників зустрічі звернули на необхідність посилення роботи з керівниками підприємств, установ та організацій громади стосовно оповіщення військовозобов’язаних працівників. Інформацію щодо виконання мобілізаційних завдань буде донесено до голів ОСББ.