Бердичів

міська рада

Про роботу Центру надання адміністративних послуг під час повітряної тривоги

Дизайн-без-названия-80

Реалії воєнного стану вносять корективи у життя українців. Останніми днями значно почастішали сигнали повітряної тривоги. В цих умовах першочерговим пріоритетом у діяльності Центру надання адміністративних послуг Бердичівської міської ради є безпека громадян.

Під час оголошення сигналу повітряної тривоги на території Бердичівської міської територіальної громади обслуговування клієнтів у ЦНАП призупиняється, відповідно до правил, встановлених Державною службою України з надзвичайних ситуацій та інших компетентних інстанцій.

Якщо повітряну тривогу оголошено до початку робочого дня ЦНАП або протягом робочого дня, прийом громадян розпочинається або відновлюється після відбою тривоги протягом 15-20 хвилин.

Після оголошення відбою повітряної тривоги адміністратори оперативно повертаються до робочих місць та продовжують надавати громадянам якісні адміністративні послуги.

Шановні мешканці громади! Сподіваємося на ваше розуміння. Наполегливо просимо не ігнорувати правила безпеки та під час тривоги перебувати в укриттях!

Центр надання адміністративних послуг Бердичівської міської ради