Бердичів

міська рада

Разом із колегами з роботи у галузі День працівника соціальної сфери відзначають спеціалісти обласного управління Пенсійного фонду України

изображение_viber_2023-11-03_13-17-55-682-1

Із нагоди Дня працівника соціальної сфери міський голова Сергій Орлюк та заступниця міського голови Олена Петрівська побували у бердичівському підрозділі обласного управління Пенсійного фонду України.

Наразі перед колективом, очолюваним Надією Пихир, стоїть чимало непростих завдань, успішно реалізувати які, за переконанням обласного керівництва ПФУ, можна лише володіючи певним набором вмінь та якостей. Ти повинен діяти системно і мати цілісну уяву про те, що являє собою системність. Вітається гнучкість мислення, яка, на думку фахівців, дає змогу вирішувати складні завдання. Працівник Пенсійного фонду повинен легко сприймати та ефективно вирішувати нові задачі, мати високий рівень знань та ефективно використовувати їх у повсякденній роботі.

Усім цим арсеналом володіють відзначені з нагоди свята спеціалістки бердичівського підрозділу Олеся Моторна, Олена Бондар та Тетяна Гадомська, застосувати його можна мало чи не до будь-кого з колективу. І це, на думку Сергія Орлюка, є чітким маркером успішної діяльності управління. Аби успішність лише зростала, побажали винуватицям професійного свята гості – при гарному здоров’ї, натхненні, відданості роботі, у добробуті й достатку. У переможній Україні.  

Останні новини