Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із Днем працівника соціальної сфери колектив Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

photo1698997550-2-1

Найдорожче, що є у світі, – твоя дитина – має дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Тут би, здавалось, зачинитися на всі замки, щоби нікого не бачити, усамітнитися у своєму горі і почати ненавидіти весь світ. Але раптом…

Ти – не сам! Є ті, хто здатен підставити тобі плече! На твою дитину не повинні косо поглядати – вона така, як всі! Прагнеш відчути зміни? Спробуй прикласти для цього зусиль, а ми допоможемо! Віддано, фахово, не шкодуючи власних сил та енергії.

Такими закликами, немов, просякнутий кожен метр, кожна кімната у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. У цих стінах все служить задля того, аби полегшити життя дітям з інвалідністю, вдихнути впевненість та позитив в їхніх батьків.

Із Днем працівника соціальної сфери привітали колектив установи та їхню керівницю – Тетяну Осадчук – міський голова Сергій Орлюк та заступниця міського голови Олена Петрівська. Насамперед, подякували за небайдужість та натхненність. Цього року Центр отримав потужну підтримку з бюджету громади. Кошти було витрачено на придбання сучасного реабілітаційного обладнання. На ньому вже активно займається дітвора.

Є можливості ще більше наповнювати установу усім необхідним, звертає увагу Сергій Орлюк, лишень потрібно оживити напрямок грантової діяльності, не страшитися брати участь у різного роду проєктах. Щасливі очі й усміхнені обличчя підопічних стануть достойною винагородою за наполегливу працю.      

Останні новини