Соціальні працівники спільно з правоохоронцями провели інформаційну акцію «Зроби крок»

1-13

З метою привернення уваги мешканців Бердичівської міської територіальної громади до проблеми вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, а також з метою формування в громадськості нульової толерантності до різних форм насильства, нетерпимого ставлення до жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, привернення уваги молоді до неправомірності вчинення будь-якого виду домашнього насильства, агресивної поведінки, булінгу, кібербулінгу, безпечної поведінки у Інтернеті, відповідальності за вчинення неправомірних дій співробітники управління сім’ї та соціального захисту населення спільно з спеціалістами міської служби у справах дітей, фахівцями із соціальної роботи Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради та правоохоронці Бердичівського районного відділу поліції ГУПН в Житомирській області провели вуличну інформаційну акцію під умовною назвою #ЗРОБИ_КРОК.

Під час спілкування з містянами вкотре обговорювалось питання неприпустимості вчинення домашнього насильства, а також акцентовано увагу на 5 фактах, які варто знати про домашнє насильство:

• поза законом усе, що принижує честь та гідність!
  • кривдником може бути не лише чоловік!
  • діти страждають найбільше!
  • виправдань немає і не може бути!
  • правова допомога поруч!

Усі, з ким вдалось поспілкуватись, погоджувались з тим, що вчинення домашнього насильства є неприпустимим в сучасному суспільстві, а самі прояви насильства заслуговують на засудження та справедливе покарання і аж ніяк не на замовчування та приховування!

Також у ході проведення флешмобу бердичівлянам роздавались пам’ятки з інформацією про організації та спеціалістів, які готові допомогти, коли життя та здоров’я у небезпеці, іноді варто #зробити_крок і отримати кваліфіковану підтримку та допомогу.

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради