Бердичів

міська рада

Стартували заходи з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю: відбулася зустріч з активістами місцевого Союзу інвалідів

DSC_0008-1

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у бердичівській громаді стартують заходи із залученням організацій та установ, в яких опікуються людьми з інвалідністю. У рамках відзначення цього дня у Церкві Різдва Христового відбулася зустріч за участі активістів Бердичівського Союзу інвалідів.

Привітала присутніх на зустрічі голова правління Союзу Галина Свитко. Держава, місцева влада, релігійні організації, меценати своєю допомогою сприяють тому, зазначила, що в їхній організації можуть збиратися, навчатися, діяти і не втрачати жагу до життя.

За можливість влаштовувати такі зустрічі та спілкуватися висловила вдячність, насамперед, Захисникам і Захисницям України заступниця міського голови Олена Петрівська. Від імені міського голови Сергія Орлюка вона подякувала Галині Свитко та активістам Союзу інвалідів за активну участь у житті громади, за гуманність, турботу, милосердя і за любов до ближнього. З нагоди Дня осіб з інвалідністю міська влада передала організації продуктові набори, солодощі, матеріальну допомогу. Окрім того, інформувала Олена Петрівська, було вирішено піти назустріч побажанням членів Союзу, котрі до цього тіснилися у невеличкому приміщенні: вони отримають більш просторий офіс.

До побажань заступниці міського голови доєднався секретар міської ради Богдан Коляда. Люди, серед яких вони нині знаходяться, зазначив, – сильні духом, справжні, добрі, чуйні. Ці люди нерідко самі потребують допомоги, але готові підставити плече тим, кому потрібна підтримка. Зрозуміло, у часи війни всі сили спрямовані на допомогу Силам оборони, продовжив, але і про організації людей з інвалідністю забувати не можна: у цьому контексті одне з завдань органів місцевого самоврядування – максимально зосередитися на залученні міжнародних партнерів.

Чимало теплих слів почули присутні і від пастора Церкви Різдва Христового Петра Стахова, котрий, з-поміж іншого, висловив сподівання, що такі зустрічі, які періодично проходять у стінах церкви, стануть, свого роду, світлим пазлом і хоча б невеличкою розрадою для людей у непрості часи. Члени Союзу інвалідів та керівництво громади щиро дякують спільноті Церкви Різдва Христового за гостинність та організацію заходу.

Останні новини