Бердичів

міська рада

Сторічний ювілей зустріла бердичівлянка Августа Деркач

Деркач_100

З особливим ювілеєм – 100-річчям – привітав міський голова Сергій Орлюк бердичівлянку Августу Деркач. Народилася пані Августа за тисячі кілометрів від України, але доля розпорядилася так, що більше половини свого життя прожила у місті на Гнилоп’яті.

За ці сто років ювілярка багато бачила, багато життєвих сторінок перегорнула. Зустрічалися на тих сторінках й світлі події, і сумні, і радості вистачало, і негараздів. Встигла пані Августа пізнати нелегку працю, а загалом присвятила себе ведінню домогосподарства. Любила завжди і любить сьогодні порядок у всьому, щоби, коли взявся танцювати, то вклонився. А ще, вважає, потрібно відповідати людині добром на добро і не тримати каменю за пазухою.

Мабуть, значною мірою, ці чесноти й допомогли жінці гідно прожити життя, вийти заміж за коханого чоловіка, народити й дати толк двом донькам та, зрештою, досягти позначки у 100 років.

Лише світлих днів побажав Августі Деркач Сергій Орлюк. Таких, щоби у любові, турботі, увазі, благополуччі та у Господній милості. Та, звісно, щоби без війни, а в мирній, успішній країні.   

Один відгук

Останні новини