Бердичів

міська рада

У День Гідності та Свободи у Бердичеві поклали квіти до Меморіалу «Слава Героям!»

photo1700551152-2-1

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме на цей день припав початок двох революцій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів української держави, європейського вектору її розвитку.

Цього дня квіти до Меморіалу «Слава Героям!» поклали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов, помічниця-консультантка народного депутата України Б. Кицака Юлія Чепак.

21 листопада, нагадує Сергій Орлюк, вважається днем, що повністю змінив свідомість українського народу та хід української історії. Силу української єдності, констатує, ворог відчув і з початком повномасштабної агресії рф. Багато з тих, хто захищав майбутнє України на Майдані Незалежності, обороняє нині державу зі зброєю в руках. Ці люди заслуговують на особливу подяку, вважає Сергій Орлюк.

Українці довели своє право на щасливе життя, де гідність людини та свобода цінуються понад усе, переконаний міський голова. У День Гідності та Свободи він зичить громаді та всім українцям, аби переможний мир та спокій запанували в українській державі, аби сльози від втрат назавжди залишилися у минулому. Люди мають пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність України.