Бердичів

міська рада

У період задушних днів та вшанування всіх померлих вірних могили Центрального кладовища усіяли лампадки Пам’яті

DSC_0013-6

2-го листопада у римсько-католицькій церкві вшановують пам’ять усіх померлих вірних. Цей період часу у християнстві часто називають задушними днями. Вважається, що вони символізують собою злуку віруючих на землі, святих у небі та душ у чистилищі. Це особливе з’єднання відображається у тому, що святі на небесах заступаються перед Господом за тих, хто на землі, та за душі у чистилищі. Ті душі можуть молитися за живих, але нічим уже не можуть допомогти собі, адже, як гласить Церква, час їхніх заслуг завершено. Натомість тут, на землі, своїми щирими молитвами вірні можуть допомогти душам прискорити їхнє очищення.

За традицією, у задушні дні люди християнської віри приходять на кладовища, аби помолитися за тих, хто вже не з ними, покласти квіти до могил, запалити свічки.

У день всіх померлих вірних Меморіал Слави Героїв України та Центральне кладовище відвідали міський голова Сергій Орлюк разом із заступницею Оленою Петрівською, керуючою справами виконавчого комітету міської ради Ларисою Котнюк та очільницею освітянської профспілки Анжелою Цвєтковою. Лампадки усіяли могили загиблих Героїв-Захисників України й тих, хто у різні часи зробив вагомий внесок у розбудову Бердичева – його Почесних громадян, лікарів, освітян, підприємців, виробників-промисловців, представників мистецьких кіл, керівників міста, священиків тощо.

Пам’ять… Молитва… Сопричастя…

Останні новини