Бердичів

міська рада

У рамках міжнародної співпраці мистецька делегація з Бердичева відвідала литовський Алітус

6-1

Співпраця та партнерство між українським Бердичевом та литовським Алітусом набули нового витка: литовські друзі приймали у себе в гостях мистецьку делегацію з Бердичева, очолювану заступницею міського голови Оленою Петрівською.

Перед тим, як представити концертну програму, бердичівляни мали зустріч з керівництвом міста. Під час бесіди мер Алітуса пан Неріус Цесюліс з приємністю констатував, що завдяки щирому прагненню представників обох громад взаємовідносини Алітуса та Бердичева поглиблюються, і свідчення цьому – тісне спілкування між органами місцевого самоврядування, спільні спортивні й культурні проєкти. Алітус, зазначив, є одним із міст, в яких активно підтримують українців під час війни з росією.

У свою чергу, Олена Петрівська подякувала господарям за тепло й гостинність та висловила сподівання, що договір про співпрацю між Бердичевом та Алітусом буде підписано вже найближчим часом. Що, на її думку, ще більш активізує співпрацю між двома громадами.

Того самого вечора у місцевому Центрі культури лунав джаз: своє мистецтво глядачам дарували артисти бердичівського міського Палацу культури та соліст Максим Свіренко.

Останні новини