Бердичів

міська рада

У 54 роки відійшов до Небесної когорти Українських Воїнів Захисник України Олександр Квас

Квас_сайт

Ще одним іменем поповнилася скорботна Книга загиблих Героїв бердичівської громади: пішов із життя 54-річний Олександр Квас – Захисник України, Чоловік, котрий на заклик Батьківщини стати на її оборону, відповів ствердно й однозначно. Не кивав на когось, не шукав, яким чином уникнути потрапляння на фронт, а вирішив іти й воювати.

Бердичівлянином уродженця Кривого Рогу Олександра Кваса зробили один із приїздів до міста та закоханість. Тут він познайомився зі своєю майбутньою дружиною, тут почав будувати подальше життя. Більшу частину з нього пропрацював водієм таксі.

Мобілізували Олександра 29 листопада 2022 року. Він ніс службу стрільцем роти охорони однієї з військових частин ЗСУ. 21 листопада 2023 року серце молодшого сержанта Олександра Кваса зупинилося.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Олександра Кваса та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Шановні мешканці громади!

Церемонія прощання з Олександром Квасом відбудеться 23 листопада:

  • О 10:00 – за адресою: вул. Огієнка, 58;
  • Об 11:00 – на Центральному кладовищі (вул. Бистрицька).

                 

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ!🙏💙💛🇺🇦