Бердичів

міська рада

Члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку бердичівської громади відібрали проєктні ідеї

DSC_0026-3

Робота над створенням Стратегії розвитку Бердичівської міської територіальної громади до 2027 року триває. Своє чергове засідання провели члени робочої групи з розробки Стратегії. Основним завданням було поставлено відібрати (скорегувати) подані проєктні ідеї для їх включення до Плану заходів з реалізації Стратегії.

Попередньо виділили час, протягом якого усі бажаючі могли надіслати власні розробки до управління економічного розвитку міської ради, і за цей час, інформував начальник управління Михайло Май, було надано понад 100 проєктних ідей від мешканців громади, керівників структурних підрозділів Бердичівської міської ради, старости Скраглівського старостинського округу. Спеціалісти управління їх систематизували та презентували робочій групі у розрізі стратегічних та оперативних цілей.

Загалом, представлені проєкти стосуються розвитку житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, спорту, транспорту, туристичного потенціалу, економіки, адміністративних та соціальних послуг, інклюзії та безбар’єрності, громадських ініціатив.

До наступного засідання члени робочої групи матимуть можливість детальніше ознайомитися з матеріалами та надати свої зауваження й пропозиції. Наступними кроками стануть підготовка системи моніторингу Стратегії, консультації щодо плану заходів з її реалізації та громадське обговорення.

Останні новини