Бердичів

міська рада

Ракетні війська і артилерія ЗСУ, зі святом!

333908075_878984906721346_1583792725530509499_n

«Боги війни», «ландшафтні дизайнери» – здається, стільки других імен не має жоден інший рід військ. В цих іменах – сила, потужність, мудрість, подекуди – істинний український гумор. А головне, що в цих іменах – правда. 03 листопада Україна та українці вшановують носіїв цієї правди – усіх причетних до ракетних військ і артилерії.

Шановні ракетники й артилеристи, дорогі хлопці й дівчата, зі святом вас – від усієї душі, від усієї великої бердичівської громади! Ви – еталон справжніх військових профі, ви – це майстерність найвищого рівня. Для ворога ви – кара й пекло на землі, для своїх побратимів за зброєю – об’єкт глибокої поваги. Люди в Україні пишаються вами, вірять в вас, моляться за вас.

Я хочу побажати, аби здійснилася одна велика мрія українців: щоби було здобуто переможний мир, наші оборонці повернулися додому живими й неушкодженими і щоби наступні свої професійні свята відзначали на місцях постійної дислокації, у Палацах культури та Будинках офіцерів, під звуки оркестрів, із квітами, відзнаками та оплесками. Все це кожен із вас заслужив на багато-багато років уперед.

Вічна Пам’ять і Шана нашим загиблим Героям!

Українським ракетникам та легендарній арті – Честь!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК`

Останні новини