Відбулося засідання виконавчого комітету

photo1703750168-6

18 проєктів рішень, пов’язаних із різними сферами життєдіяльності бердичівської громади, розглянули на засіданні виконавчого комітету. Двом сім’ям військовослужбовців-бердичівлян, котрі загинули у зоні воєнних (бойових) дій, призначено матеріальну допомогу у розмірі по 50,0 тис. грн. кожній сім’ї.

Сімом військовослужбовцям вирішено надати службові жилі приміщення. Мова йде про сім одно-, дво- та трикімнатних квартир, що були включені до числа службових жилих приміщень рішенням виконавчого комітету № 404 від 20.12.2023 року.

Члени виконкому затвердили акт обстеження технічного стану двоповерхового будинку на 7 квартир, що на вул. Мостовій, 6. Будинок, побудований до 1917 року, обстежила комісія у складі фахівців та депутатів Бердичівської міської ради, керівників місцевого управління Держпродспоживслужби, МКВЖРЕП № 7 та районного управління ДСНС України. Під час обстеження було виявлено ряд ушкоджень, і, за підсумком, стан основних конструктивних елементів визнали ветхим.

На засіданні затвердили фінансові плани на 2024 рік МКП «Бердичівкомунсервіс», МКП «Бердичівводоканал», КП «Бердичівтеплоенерго», КП «Комбінат комунальних підприємств», МКВЖРЕП № 7. Окрім того, члени виконкому схвалили Перспективний план роботи виконавчого комітету на 2024 рік та план роботи виконкому на І квартал 2024-го.

З-поміж іншого, затверджено також Комплексний план заходів з охорони дитинства на наступний рік та План зі створення безбар’єрного простору на 2024-й.