Бердичів

міська рада

Війна забрала життя доблесного Захисника України Олександра Рафальського

Рафальський_сайт

Він завжди був разом зі своїми хлопцями, на якій би ділянці пекельного протистояння з рашистами вони не перебували. Життя кожного ставив понад усе і всі свої вміння та здібності спрямовував на те, аби досконало виконати поставлене завдання, зберігши при цьому бійців. На жаль, власне життя зберегти не вдалося…

Бердичів, Житомирщина, Україна оплакують чергову втрату: зупинилося серце відважного воїна, доблесного оборонця української держави Олександра Рафальського. Командир роти 139 батальйону Сил ТРО слугував справжнім взірцем Захисника України, для якого не існувало невиконуваних завдань. Головна ціль була одна – на його рідній землі не повинно бути російських окупантів. До цієї мети Олександр Рафальський разом зі своїми побратимами йшов крізь усі вимовні й невимовні труднощі і до останнього подиху залишався вірним Україні та її народові.

Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Олександра Рафальського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини