Бердичів

міська рада

Вітання з Днем енергетика приймав колектив Бердичівського РЕМ

Дизайн-без-названия-16

Міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, керівники району та ОТГ Бердичівщини привітали з професійним святом працівників Бердичівського РЕМ та їхнього керівника Володимира Крилика.

Вважається, що одна з ознак справжнього професіоналізму – це коли, начебто, все йде своїм ходом, звично й непомітно для більшості. Але цей «свій хід» забезпечують конкретні люди, конкретні фахівці. І коли десь відбувається збій, люди, відчуваючи дискомфорт і незручності, згадують про тих, хто має усунути несправності. А разом із тим – часто пригадують одну просту істину: на світі немає професій важливих і неважливих, престижних і непрестижних.

Світло в оселях – це зона відповідальності спеціалістів РЕМ, а світло без перебоїв – ознака їхнього високого професіоналізму. Щоденного й непублічного. Про це, зокрема, говорив під час свого виступу Сергій Орлюк. Бути енергетиком, підкреслив, означає мати міцну базу знань, не стояти на місці у своєму розвитку, усвідомлювати високу відповідальність за те, що робиш. Це високі вміння, навички, досвід. Саме такі фахівці працюють у Бердичівському РЕМ, стверджує керівник підприємства Володимир Крилик, і міський голова єдиний з ним у цьому твердженні. Сумлінну працю та відданість роботі місцевих енергетиків Сергій Орлюк відзначив Грамотами Бердичівської міської ради.