Бердичів

міська рада

Вітання міського голови Сергія Орлюка з Днем Збройних Сил України

День-ЗСУ

Сьогодні в Україні по-справжньому особливий день. Ще якийсь час тому він вважався днем професійного свята української армії. Та нині, думається, справедливо буде сказати, що День Збройних Сил України вийшов за рамки просто «професійного свята».

6-те грудня для мільйонів українців – то день віри, надії й любові, день, коли загадується одна заповітна мрія на всю країну, день, коли переповнюють емоції. Гордість за те, що звитяжні і таких більше немає у світі, рішучість – тому що стійкі й незламні, ті самі віра й надія – тому що стали живим щитом між життям української нації та її смертю. Гіркота, біль та сум – бо втрачаємо без перебільшення найкращих.

Думається за кожного. Болить за кожного. Хлопці й дівчата там, на фронті, мають це знати. У тилу добре усвідомлюють, чим загрожує панування рашизму на українській землі. І бердичівська громада з вами, дорогі Захисники й Захисниці України!

Цього світлого дня не хочеться розпорошуватися на якісь цифри, назву лише одну: протягом 2023-го року на те, аби прискорити Перемогу України, ми спрямували понад 100,0 млн. грн. Робитимемо все для цього й далі. Розуміємо ж бо, що незалежність та цілісність – то наше життя, життя наступних поколінь, майбутнє України.

Зі святом усіх причетних до української армії! Щоби живі й неушкоджені! Разом до Перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Останні новини