Бердичів

міська рада

Герої не вмирають! У вічність відійшов доблесний Український Воїн Вадим Кісілюк.

Кісілюк_сайт

На фоні каштанів – чоловік у вишиванці. Стримана посмішка. В очах – добро й життєва мудрість українця, котрий своє життя проживав родиною й нелегкою працею, котрий цією працею заслужив повагу від дуже багатьох людей. Такій людині жити б та жити: головувати у родині, навчати молодших і недосвідчених роботі й відповідальності, ділитися тим кращим, чим нагородили його Господь, природа, батьки, тим кращим, що зміг осягнути сам, своїм розумом. Не дала війна…

У боях за вільну й успішну Україну геройськи загинув бердичівлянин Вадим Кісілюк. Вадим – уродженець Бердичева. Одразу після того, як закінчив 5-ту школу, пішов працювати. Роздаючи вміння й таланти, Бог не поскупився і нагородив Вадима золотими руками, чоловічою кмітливістю, відсутністю страху до роботи. Міг будувати, міг встановлювати й ладнати сантехніку, добре знався на всьому, що пов’язано з електрикою.

Коли над Україною нависла небезпека повного знищення, довелося освоювати нову спеціальність – спеціальність військового. Вадим Кісілюк впорався, як і десятки тисяч його співвітчизників. Всі свої знання та вміння спрямував на те, аби ефективно й належним чином виконувати завдання за призначенням. Був мужнім та стійкім Воїном.

22 грудня 2023 року солдат 82-ї окремої десантно-штурмової бригади Вадим Кісілюк геройськи загинув на полі бою, що точився на Запорізькому напрямку. Менш ніж за місяць він мав зустріти свій «золотий» ювілей…

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Вадими Кісілюка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!