Бердичів

міська рада

Дозвольте колядувати! До Сергія Орлюка завітали студенти й викладачі Бердичівського педагогічного фахового коледжу.

1

Християнський світ готується зустрічати народження Спасителя людства. Вже визначають, якими маршрутами йтимуть і кого з господарів вітатимуть, колядники. А хазяї з хазяйками, у свою чергу, готуються гідно зустрічати веселих та галасливих гостей.

Перші колядки вже лунають Бердичевом: до кабінету міського голови Сергія Орлюка традиційно завітали студенти та викладачі музичного відділення Бердичівського педагогічного фахового коледжу, очолювані Ольгою Яблонською. Отримавши дозвіл на колядування, заповнили дзвінким багатоголоссям весь простір навколо – во славу Господа й Різдва Христового, во славу України та її людей.

Різдво – то свято, від якого чекають на дива. На те, що люди житимуть і не знатимуть біди, на те, що хати їхні й комори будуть повні всякого добра. Що пануватимуть на землі любов і добро, а у серцях – щастя та радість.

В Україні так і буде, переконаний Сергій Орлюк. Ось лишень ворога потрібно вигнати з української землі. Нині це – найголовніше, чим живе багатомільйонна нація вільних та незламних. Єдині й неподільні українці переможуть рашистську орду, як би важко не було. Прийде час і Різдвяна Зірка осяє мирну, заможну, успішну Україну.

Останні новини