До дітей загиблих Героїв-Захисників завітав святий Миколай

DSC_0209-2

Щоби жила Україна. Щоби жили й зростали щасливими маленькі українці. За це на війні зі зловісним ворогом не на життя, а на смерть б’ються найкращі у світі Воїни-Захисники. Коли сили Добра сходяться у вирішальній битві з темними силами зла, перемагає Добро. В Україні це знають із самого дитинства.

З тими, хто за Добро, – сам святий Миколай. На якийсь час він завітав до бердичівського Театру на Європейській, і запросив до себе дітвору – доньок та синів загиблих Героїв-Оборонців. Аби обдарувати на свято і запевнити: Добро переможе.

Поки святий діставався до призначеного місця зустрічі, святковий настрій дітлахам дарували його помічниці й помічники з Центру позашкілля ім. Разумкова. Звернувся до присутніх і міський голова Сергій Орлюк. Краще за Миколая, констатував, все одно ніхто не скаже, а ось побажати… Звісно, щоби у новому році здійснилися мрії кожного й одна мрія на всіх – аби Україна перемогла у війні і настав мир. Аби щастя світилося в очах українців – маленьких і дорослих. Аби майбутнє країни було радісним та квітучим.

Миколаєві помічниці постаралися на славу: тут тобі й ігри, і вікторини, й вистава лялькова. А тим, хто найбільш активний – солоденькі заохочення.

І ось з’явився Він – добрий, мудрий, справедливий. Поцікавився, як має бути, на рахунок поведінки, пообіцяв, що ніч буде багатою на дива й подарунки. Запевнив, що зробить усе можливе, аби Різдвяно-новорічні свята пройшли у світлому, гарному настрої.

А в свята, як відомо, без подарунків входити не годиться. На знак від Миколая вже чекали інші добрі феї-помічниці: вони роздали дітям заповітні презенти. Подарунки були різні – і традиційно від міста, і підписані іноземними літерами. То бердичівським дітям вирішили зробити приємний сюрприз їхні однолітки з польського міста Ченстохова. За що їм величезна подяка від всієї бердичівської громади.