Бердичів

міська рада

За підсумками роботи групи «Прозорість та Підзвітність» скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн

410902306_704017718496461_4854949743375614064_n

За підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації, скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн.

Під час засідання разом з керівниками правоохоронних органів ознайомилися з матеріалами, що були підготовлені членами робочої групи. Проаналізувавши тендери громад на майданчику електронних торгів Prozorro звернули увагу на оголошену однією з громад Житомирського району закупівлю, яка передбачала проведення реконструкції та благоустрою пішохідного тротуару загальною вартістю понад 3 млн грн. Начальнику Житомирської районної військової адміністрації було доручено вивчити з керівником громади питання доцільності проведення таких робіт в умовах воєнного стану. У підсумку вищевказану закупівлю було вирішено скасувати.

Також під час засідання робочої групи обговорили підсумки навчань з антикорупційного законодавства, що були проведені в Житомирській обласній військовій адміністрації на початку тижня. Участь у навчаннях взяли уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів Житомирської обласної військової адміністрації, а також особи, відповідальні за здійснення публічних закупівель. Це представники кадрових та юридичних відділів, а також бухгалтери.

Метою навчання було підвищення обізнаності та компетентності учасників у сфері антикорупційного законодавства, особливо в контексті запобігання корупційним проявам у державних структурах та під час проведення публічних закупівель.

Під час навчання обговорили організацію роботи з запобігання й виявлення корупції антикорупційними уповноваженими структурних підрозділів. Зокрема розглянули, як ідентифікувати та виявляти потенційний конфлікт інтересів і корупційні ризики. Також обговорили типові помилки уповноважених осіб, пов’язані з нормативно-правовим забезпеченням антикорупційної діяльності.