Бердичів

міська рада

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Сергій Орлюк зустрівся з представниками ветеранських організацій

DSC_0069-3

Здається, ще зовсім недавно вони зустрічалися у цій самій залі, ось лише людей було значно більше – вік та недуги беруть своє. Світла пам’ять тим, хто пішов, і доземний уклін тим, хто залишається – сильним духом, небайдужим, прагнучим жити одним життям зі своєю громадою…

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю міський голова Сергій Орлюк, секретар міської ради Богдан Коляда, депутат міської ради Юрій Ніколаєнко зустрілися з активістами двох ветеранських організацій – місцевого осередку Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних сил та міської організації ветеранів. Передали продуктові набори, матеріальну допомогу, вручили Подяки від Бердичівської міської ради, поспілкувалися на теми, що хвилюють нині ветеранів.

Склалося так, що багато хто з присутніх у залі хто вдруге, а хто й втретє відчули, що таке війна. Свого часу кожен із них зробив значний внесок у розбудову післявоєнної країни, зазначив Сергій Орлюк, і кожен заслуговує на велику вдячність земляків. Їхні батьки воювали з нацистами, їхні діти та онуки дають відсіч рашистам. Жаги до життя, внутрішнього стрижня й віри у силу добра й справедливості у спільнотах, очолюваних Володимиром Борчаном та Миколою Вахніцьким, вистачить, аби зустріти заповітну Перемогу, впевнений міський голова, і ці світлі люди ще відчують смак гідного життя у мирній, успішній країні.

Традиційно цей час Володимир Борчан та Микола Вахніцький використовують для того, аби відзвітувати про діяльність своїх організацій. Ось і цього разу доповіли, що в очолюваних ними осередках щоденно вирішуються важливі питання щодо підтримки людей, котрі потребують допомоги. Що можуть, вирішують власними силами, часто доводиться звертатися до представників влади. Ті, констатували ветерани, ніколи не залишаються осторонь озвучених громадою проблем.

До виступів керівників доєднався голова міської Спілки ветеранів Афганістану Вагіф Мамедов. Не тих людей називають «особами з обмеженими можливостями», заявив. Обмежені, на його думку, ті, хто розв’язує війни та служить злу, ветерани ж Бердичева – мужні, стійкі, до кінця віддані своїй Україні люди з добрими серцями. А значить, можливості їхні безмежні.

Останні новини