Бердичів

міська рада

З нагоди 33-ї річниці створення Пенсійного фонду України Сергій Орлюк завітав до колективу бердичівського підрозділу ПФУ

photo1703142992-6-1

Із колективом бердичівського підрозділу Пенсійного фонду України зустрівся міський голова Сергій Орлюк. 21 грудня 1990 року вважається днем, з якого почалася історія Пенсійного фонду України. З тих пір ця установа реалізує державну політику у сфері пенсійного забезпечення, обліковує осіб, котрі підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. А разом із тим – розвивається, впроваджуючи європейські стандарти надання послуг, сучасні інформаційні та управлінські технології.

На виконання визначеної фондом місії направлено діяльність бердичівського підрозділу ГУ ПФУ у Житомирській області, очолюваного Надією Пихир. У спілкуванні з його працівниками Сергій Орлюк констатував: якість послуг, прозорість та відповідальність у роботі, врахування інтересів працюючих та непрацездатних – це ті принципи, на яких ґрунтується діяльність підрозділу. Вони сучасні й відкриті, і все, чим займаються на своїх робочих місцях, відповідає інтересам держави та її громадян.

За що, власне, і дякує Сергій Орлюк Надії Пихир та усьому колективу – від себе особисто та від всієї бердичівської громади.