Комунальники громади звітують про роботи, виконані у період 11.12.23 р – 15.12.23 р

Тижневий-звіт-комунальників-1

МКАРС

• 11.12 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, зрізання аварійних дерев (вул. Одеська), обслуговування GPS системи ввімкнення, переведення в ручний режим (вул. Чехова), зрізання та вивіз аварійних дерев (вул. Вінницька).
  • 12.12 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, зрізання аварійних дерев (вул. Одеська), планове обслуговування РП-1 (вул. Шевченка).
  • 13.12 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення (вул. Житомирська, вул. Раскової).
  • 14.12 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, зрізання аварійних дерев (вул. Одеська).
  • 15.12 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, заміна світильників вуличного освітлення (вул. Житомирська, вул. Пісчана), кронування аварійного дерева (вул. Грушевського).

МКП «Бердичівкомунсервіс»

• 11.12. Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях; Посипка піско-соляною сумішшю доріг, зупинок, переходів, тротуарів; вивіз піско-соляної суміші по ящиках; реставрація дорожніх знаків; розкряжування повалених дерев зелений масив «Завідня»
  • 12.12. прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях та вул.Медична, вул.Маріїнська, вул.М.Грушевського, вул.Шевченка; прибираня від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг, пішохідних переходів, тротуарів, зупинок громадського транспорту; вивіз піско-соляної суміші по ящиках; реставрація дорожніх знаків; перевезення бетонних блоків з вул.Бистрицька на вул.Вінницька; відлов безпритульних тварин. Розкряжування повалених дерев зелений масив «Завідня;
  • 13.12. Розкряжування повалених дерев зелений масив «Завідня; прибирання ТПВ на закріплених дільницях; вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях; прибирання та вивіз випадкового сміття вул.Серенівська, вул.Богданівська, вул.Новоіванівська, вул.Є.Старікова, вул. Братів Міхєєвих, вул.П.Комуни, вул.Раскової, вул.Цадика, вул.Чуднівська; прибираня від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг,пішохідних переходів, тротуарів, зупинок громадського транспорту; Реставрація дорожніх знаків; перевезення бетонних блоків з вул.Бистрицька на вул.Вінницька; відлов безпритульних тварин;
  • 14.12. Розкряжування повалених дерев зелений масив «Завідня»; Прибирання та вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях; прибираня від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг, пішохідних переходів, тротуарів, зупинок громадського транспорту; заміна лампочок на світлофорних об’єктах; розчистка зливових решіток; відлов безпритульних тварин.
  • 15.12. Розкряжування повалених дерев зелений масив «Завідня»; Прибирання та вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях; Прибирання та вивезення випадкового сміття на зупинках громадського транспорту вул.Генерала Ватутіна, вул.І.Огієнка, вул.Червона, вул.Низгірецька, вул.Білопільська; прибираня від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг, пішохідних переходів, тротуарів, зупинок громадського транспорту; встановлення дорожніх знаків вул.Луппова, вул.Чуднівська; ремонт лавки вул.Європейська 35/2 (спортивна школа); встановлення бетонних блоків вул.Вінницька,9б; вивезення снігу з пл..Центральна; вивіз піско-соляної суміші по ящиках.

КП «Комбінат комунальних підприємств»

З 08.12.2023р по 15.12.2023р.

• Надали 21 платну ритуальну послугу.
  • Проводили санітарну очистку кладовищ: розчистка порослі та покіс трави, вивіз

сміття на секторах кладовища по вул. Бистрицькій 116 .

• Проводили поховання 2 загиблих військових.
  • Завершено роботи з укладання доріжок на військовому секторі.

КП «Бердичівтеплоенерго»

Робочий тиждень з 11 по 15 грудня 2023 року КП “Бердичівтеплоенерго” працювало у штатному режимі, обслуговуючи котельні у кількості 14 шт., та виконувало роботи для безперебійного подання тепла в оселі бердичівлян.

МКП «Бердичівводоканал»

• 11.12. Ліквідація прориву на водопроводі на території НС №3 «Південна». Заміна люку на водопровідному колодязі по вул. Короленка. Підсипка пошкодженої ділянки після проведення ремонтних робі на водопровідній мережі по вул. Молодогвардійська. Ліквідовані затори на каналізаційних мережах в кількості – 9 шт. вул. Руська,3а, вул. Садова,51, вул. Вінницька,65, вул. Соборна,17, вул. Одеська,57,59, вул. Червона,23, вул. Житомирська,57,59.
  • 12.12. Ліквідація прориву в водопроводі колодязі по вул. Вінницька,23 (прокуратура). Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 6 шт. по вул. Одеська,90, вул. Європейська,12, вул. Житомирська, 43,59, вул. Б. Хмельницького,3а, вул. Богунська,10.
  • 13.12. Ліквідація прориву на водопровідній мережі в с. Бистрик (будинок культури). Ліквідація прориву в водопровідному колодязі по вул. Червона,24 (хлібзавод). Ліквідація затору на каналізаційній мережі в кількості – 2 шт. вул. Б. Хмельницького,3а, вул. Одеська,90,
  • 14.12. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. по вул. Одеська, 45 (ліцей №12), вул. Європейська,120, вул. Садова,14.
  • 15.12. Приєднання до централізованого водопроводу по вул. Вінницька,21 центр позашкільної освіти. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. вул. Нізгірецька,7, вул. М.Заліняка,12, вул. Садова,14.

МКВЖРЕП № 7

• Виконано фарбування 1-під. Житомирська,18
  • Виконано ремонт площадки сходового маршу -3м2 підї’зду №1 на Житомирська,18-1п
  • Виконано остекління : 4м2 Житомирська.18-1п
  • Закрито плівкою 5 слухових вікон горища Богунська.16-1під
  • Очистили сніг та лід на покрівлях будинків- Європейська.10-1п.Богданівська.37-1п .
  • Виконання 35-ти заявок мешканців на внутрішньобудинкових мережах електро-водопостачання та водовідведення.
  • Ремонт мереж із заміною : теплопостачання -18 м 1під, Вінницька,65 водопостачання – 1м Одеська, 68
  • Заміна вентильних кранів: 1 шт- Одеська.68
  • Виконано ремонт із заміною електромережі-пр.Данилівський,9- 3м. -Богданівська,37- 5м
  • Замінено автомати ел.мереж -2шт: Шевченко, 11,-2під ТА 1-ГО світильника Стадіонна, 41- 6п