Бердичів

міська рада

Литовський Алітус та Алітуський Ротарі клуб передали автомобіль добровольцям ФТГ «БЕРДОС»

photo1703845058

Всебічна підтримка Захисників і Захисниць України. Вибудовування міцних партнерських зв’язків з містами країн Європи. Раціональне використання бюджетних коштів з урахуванням сьогоднішніх викликів. Системність та послідовність з кожного з цих напрямків, до якої прагнуть у бердичівській громаді, не може не давати певних результатів. Одним із таких стала передача автомобіля місцевому добровольчому формуванню «БЕРДОС».

Інтенсивно працюючи над пошуком альтернативних джерел підтримки військових, команда міського голови Сергія Орлюка, тримає постійний зв’язок із закордонними друзями. Одними з таких є міська влада литовського міста Алітус та Алітуський Ротарі клуб. Саме ротарійці Алітуса днями передали пікап Nissan Navara бердичівським добровольцям. Робота над пошуком автівки та процес передачі пройшли за безпосереднього сприяння президента Алітуського Ротарі клуба Каролюса Алакнавічуса, екс-президента клуба, його багаторічного активіста Саулюса Івошки та за підтримки влади міста Алітус.

Частину коштів на пікап було зібрано під час благодійного концерту в Алітусі за участі артистів бердичівського міського Палацу культури. Іншу частину надали ротарійці та підприємці Алітуса.

Доставку авто до Бердичева взяв на себе командир «БЕРДОСу» Віталій Верещак. Він та бійці формування дякують за підтримку представникам литовського міста-партнера, міському голові Сергієві Орлюку, директору Бердичівського пивзаводу Володимиру Ліпецькому.

На пікап чекає профілактичний техогляд та перефарбування. Після цього автомобіль приступить до виконання завдань за призначенням.

Останні новини