Бердичів

міська рада

«Ми є і ми рівні!»: до відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю долучилися у ГО «Насіння Надії»

DSC_0334-1

Кожна людина, яка має інвалідність, – то окремий світ, окрема історія життя. А ще – окрема надія на краще. У цьому переконані у міській громадській організації «Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння Надії». З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю вони зібралися у молодіжно-волонтерському центрі «М-Формація», аби донести до решти людей, як важливо розуміти проблеми осіб з інвалідністю, наскільки життєво необхідною для тих є самореалізація у суспільстві.

Інвалідність – то не вирок, нагадала присутнім на зустрічі голова «Насіння Надії» Валентина Базилевич. Україні та світу відомі безліч фактів, коли люди з інвалідністю ставали повноцінними членами суспільства, демонструючи високу ефективність у діяльності, фаховість та соціальну активність. Зустріч в «М-Формації», за задумом Валентини Базилевич, мала вчергове довести: вихованці «Насіння Надії» – володарі особливих талантів, якими готові поділитися з усіма, хто зацікавиться ними, їхнім життям, тим, наскільки багатим є їхній потенціал.

Невеличкий творчий вечір влаштувала для присутніх колишня вчителька музики, авторка віршів, мешканка с. Медведівка Людмила Дворніцька.

Споглядаючи за виступами представників «Насіння…» та запрошених гостей, не хочеться говорити про якусь «неповносправність» чи «відмінність», зауважив присутній на заході міський голова Сергій Орлюк. Хочеться констатувати: ці діти, ці люди – такі самі, як і решта членів суспільства. Такі самі і навіть кращі. Вони променіють чистотою й добром. Господньої ласки та здійснення мрій побажав присутнім міський голова. «Насіння Надії», зазначив, є спільнотою, в якій не звикли замикатися зі своїми потребами й проблемами у власній мушлі. Персонал Центру, волонтери, небайдужі люди готові допомогти усім, хто просить про допомогу. Їхні мрії такі само чисті, як і вони самі, тож заслуговують на те, аби втілитися у життя.

До слів Сергія Орлюка доєднався і секретар міської ради Богдан Коляда. Влада, запевнив, не залишалася і не залишатиметься осторонь потреб організації.

А тим часом, у «Насінні Надії» вже на повну налаштовуються на Свято Миколая і на Новий Рік. Без подарунків ці дійства ніколи не обходяться, а робити подарунки, як відомо багатьом, куди приємніше, аніж отримувати. Тож вихованців Центру навчили створювати такі презенти: волонтерка від Церкви Різдва Христового Олена Бєлкіна поділилася секретами виготовлення смачної імбирної «Рукавички».