Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк провів робочу зустріч з головою НСЗУ Наталією Гусак

photo1702398688-1-1

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця відділу охорони здоров’я Олена Тарасова, заступник директора КНП “Бердичівська міська лікарня” Костянтин Гінгуляк та радник міського голови Артур Іваненко провели ряд робочих телефонних перемовин з Національною службою здоровʼя України та особисту зустріч з головою НСЗУ Наталією Гусак.

Предметом для обговорення став стан справ у Бердичівській міській лікарні – зокрема, відсутність коштів на виплату зарплатні працівникам лікарні за останні два місяці 2023 року. За результатами проведеної роботи, лікарня отримала від НСЗУ належне фінансування у сумі понад 14 млн грн. Заробітна плата працівникам лікарні буде виплачена у повному обсязі.

08 грудня КНП “Бердичівська міська лікарня” отримала погодженний звіт щодо виплати коштів за надані послуги. У ході робочих перемовин ще у пʼятницю зранку було зрозуміло, що гроші у сумі понад 14 млн. грн. для забезпечення працівників міської лікарні заробітньою платою надійдуть на рахунок лікарні найближчими днями.

При цьому варто нагадати, що проблема в отриманні лікарнею коштів від НСЗУ була в тому, що на початку року керівництво міської лікарні внесло невірні дані до електронної системи MIC health24. Через виявлену помилку фінансування лікарні на листопад та грудень місяць було під загрозою. За дорученням міського голови Сергія Орлюка начальниця відділу охорони здоровʼя Олена Тарасова та заступник директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Костянтин Гінгуляк підготували необхідні документи до НСЗУ з метою виправлення помилок та актуалізації інформації.

Національна служба здоровʼя України оперативно опрацювала подані документи та затвердила виплату недоотриманих коштів за листопад місяць. Як результат, кошти для повної виплати зарплатні працівникам лікарня отримала ще у пятницю увечері.

Під час особистої зустрічі з Головою НСЗУ Наталією Гусак міський голова Сергій Орлюк подякував їй за високопрофесійну роботу служби та оперативне реагування на складну ситуацію. Крім того, заступник директора міської лікарні Костянтин Гінгуляк підняв ряд важливих питань функціонування лікарні на найближчий час. Серед яких питання укладення договору на надання медичних послуг та їх фінансування впродовж 2024 року.

За результами зустрічі, міський голова Сергій Орлюк доручив заступнику директора КНП «Бердичівська міська лікарня” Костянтину Гунгуляку фахово підійти до планування роботи закладу на наступний 2024 рік, зокрема, залучити до підготовки документу всіх відповідальних працівників. Стабільне функціонування лікарні, наголосив, залежить, в першу чергу, від успішної роботи керівника та злагодженої діяльності усього колективу.