Бердичів

міська рада

На базі місцевої організації Товариства Червоного Хреста України запрацював Тренінговий центр першої допомоги

изображение_viber_2023-12-19_14-55-56-145-1

Доступні та якісні знання й навички з надання першої допомоги у невідкладних ситуаціях – їх жителі громади зможуть отримати у Тренінговому центрі першої допомоги, що запрацював на базі міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Центр розташовано у приміщенні організації – за адресою: вул. Грушевського, 20. Участь в його відкритті взяли міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, представники влади громади та району, партнери й колеги осередку з різних установ та громадських організацій.

Що було зроблено за останній рік їхньою спільнотою та чим займатимуться, зокрема, у Центрі, присутніх інформували голова організації Наталія Гавриловська та фахівець з розвитку організації та волонтерства Владислав Пивовар. Розповіли, зокрема, про те, що відкриття Центру стало можливим завдяки їхній участі у Програмі «BraVo – розвиток місцевих організацій Червоного Хреста». Кошти міні-гранту від Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Національного комітету Червоного Хреста спрямували на закупівлю манекенів для серцево-легеневої реанімації, навчальних автоматичних зовнішніх дефібриляторів, турнікетів, карематів, стільців – загалом всього того, що на думку фахівців організації, сприятиме ефективному й комфортному навчанню основам першої допомоги.

У Тренінговому центрі, продовжують далі Наталія Гавриловська та Владислав Пивовар, окрім вищевказаних основ, підвищуватимуть освіченість та свідомість громадян щодо важливості першої допомоги та її ролі у врятуванні життів, інформуватимуть через різні джерела про діяльність Тренінгового центру, намагатимуться забезпечити його сталу роботу і розвиток шляхом залучення фінансової підтримки, пошуку грантів та співпраці з донорами.

Останні новини