Участь у заході взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Олександр Федько, начальники РВА, представники Управління Північного офісу Держаудит служби в Житомирській області, структурних підрозділів ОВА та громадських організацій.
Учасники круглого столу обговорили ряд важливих питань, зокрема впровадження у роботу органів влади та бюджетних установ нових підходів в управлінні, спрямованих на розбудову культури доброчесності, впровадження сучасних антикорупційних інструментів, а також механізмів, що дозволять ефективно запобігати виникненню конфлікту інтересів під час виконання службових обов’язків.
“Приємно, що до заходу долучилися представники громадськості, які на власному досвіді та співпраці з європейськими антикорупційними ініціативами поділилися своїм баченням щодо політики доброчесності”, — підкреслив Віталій Бунечко.
Під час засідання начальник Житомирської ОВА також наголосив, що з даними моніторингу ПРООН Житомирська обласна військова адміністрація була визнана одним із лідерів у гарантуванні інформаційних прав в умовах воєнного стану.
Зокрема, завдяки роботі фахівців, які провели оцінку корупційних ризиків та розробили практичні методи щодо їх мінімізації й усунення та на її підставі цієї оцінки розроблено Антикорупційну програму Житомирської ОВА на 2023-2025 роки, яка створює механізми та процедури для запобігання корупції в органі влади.
Так за проміжними підсумками діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» за два місяці роботи вдалося забезпечити економію понад 32 млн бюджетних гривень завдяки зниженню цін на тендерах або відміні закупівель як недоцільних.
“Наше завдання – максимально спрямовувати кошти на підтримку наших хлопців та дівчат у Збройних силах України. Тож працюємо над цим далі разом!”, — підсумував Віталій Бунечко.
За інформацією Житомирської ОВА