Бердичів

міська рада

На просторах Добра та Милосердя побували бердичівські діти з інвалідністю

DSC_0059-1

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю сприяло тому, що у бердичівському Театрі на Європейській утворився Простір Добра та Милосердя. Утворив його колектив Центру позашкілля ім. Разумкова для друзів і партнерів з однойменного проєкту – маленьких та юних підопічних КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю». Разумковці підготували для своїх однолітків серію майстер-класів та яскраву концертну програму.

Цукерки, печиво, подарункові набори та вдячні слова подарували від себе та від громади гості свята – міський голова Сергій Орлюк, секретар міської ради Богдан Коляда, депутат міської ради Юрій Ніколаєнко.

3-го грудня і не лише цього дня у суспільстві мають пам’ятати: жити потрібно не вирішенням виключно власних проблем – навколо є люди, котрі потребують допомоги, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. Ці люди незламні, але їхню незламність необхідно підживлювати. Маємо діяти спільно, в одному напрямку, задля досягнення єдиної мети – люди з інвалідністю повинні жити повноцінним життям. У бердичівській громаді такі люди не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами, запевнив міський голова, разом долатимемо перешкоди, разом радітимемо успіхам.

Одним із тих, кому зі сцени дякувала керівниця Центру Тетяна Осадчук, був Юрій Ніколаєнко. У партнерстві з німецькою БО «Святий Августин та друзі допомагають» народний обранець не раз відгукувався на потреби установи. За кошти, спрямовані ним із депутатського фонду, у «Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» придбали кондиціонер.

Вона щиро тішиться з того, що у залі зібралося багато людей – підопічні Центру, їхні батьки, представники влади, партнери-меценати, зізнається Тетяна Осадчук. Щодня, зазначає, у стінах установи працюють над тим, аби хтось із дітлахів здійснив перший крок, здобув першу перемогу. Значною мірою, допомагає у цьому реабілітаційне обладнання, придбане за виділені з бюджету громаду кошти. Кожен такий крок, кожен здобуток їхніх дітей – знаковий, наголошує директорка Центру, і, за допомоги небайдужих людей, вони й надалі рухатимуться єдино вірним шляхом – до життя, яким хочеться жити.

Останні новини