На щиті повертається до рідного Бердичева Герой-Захисник України Юрій Примак

Примак_сайт-1

Він геройськи загинув 30 листопада в одному з боїв, що точилися на Запорізькому напрямку – бердичівлянин Юрій Примак. Втім, поки попередньо вважався зниклим безвісти, жевріла надія, що живий. 14 грудня внаслідок розшукових дій тіло нашого земляка було виявлено та евакуйовано.

До Бердичева один з його славних синів – 39-річний Юрій Примак – повертається на щиті. Як Герой, як Мужній Воїн, як Доблесний Оборонець мільйонів українців.

Юрій – корінний бердичівлянин. Після закінчення 6-ї школи вступив до місцевого ПТУ № 3 (нині – будівельний ліцей). Здобув спеціальність столяра. Працював там, де були потрібні вмілі руки та бажання працювати – столярував, займав посаду лісівника, останнім місцем роботи стало підприємство «ТІС-Полісся».

До лав ЗСУ Юрія Примака мобілізували зовсім недавно – 13 вересня цього року. Він ніс службу гранатометником у десантно-штурмовому підрозділі 87-го окремого аеромобільного батальйону. За час служби встиг зарекомендувати себе як відданий рідній країні та даній присязі воїн. Щиро любив свою родину, своє місто, свою Батьківщину і так само щиро ненавидів нелюдів, котрі вирішили підім’яти їх під себе. До останнього свого подиху…

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Юрія Примака та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!