Бердичів

міська рада

Не чекай повістку! Обирай військову службу за контрактом – Бердичівський РТЦК та СП

Дизайн-без-названия-9

Військова служба за контрактом – це можливість самостійно обрати місце служби та посаду за своїми здібностями та знаннями, можливість обрати професію до душі!

  • Хто потрібен? Державі потрібні вмотивовані чоловіки та жінки віком від 18 до 45 років, здорові фізично, психологічно та у яких немає проблем із законом.
  • Навіщо їхати до нас ? Для того, щоб пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та сформувати особову справу кандидата на військову службу за контрактом.
  • Навчальний центр, підписання контракту: Ви будете направленні до навчального центру ЗС України з можливістю навчання за кордоном. Саме там Ви підписуєте свій перший контракт, отримуєте військову форму та спорядження і починаєте проходити навчання, яке буде тривати до 3-ох місяців, після чого ви будете направлені до військової частини де в подальшому будете проходити військову службу
  • Перелік документів які потрібно мати при собі: -Паспорт; -Ідентифікаційний код; -Військово-облікові документи (посвідчення про приписку, військовий квиток); -Медична (амбулаторна) картка

Бердичівський РТЦК та СП проводить консультації стосовно умов контракту, орієнтування у виборі військової спеціальності, підтримку у проходженні всіх етапів відбору, швидке оформлення справи кандидата на військову службу за контрактом і забезпечення вибуття до навчального центру.

Гарантоване грошове забезпечення від 20000 до 120000 грн.

Більше інформації за телефоном 0957752832 , або за адресою: м. Бердичів вул. Гетьмана Мазепи, 49, каб.№16

Бердичівський РТЦК та СП