Бердичів

міська рада

Новорічний боксерський турнір під завісу 2023-го пройшов у Бердичеві

1-14

Яскраве дійство поставило крапку у цьогорічному насиченому житті Бердичева боксерського: у Залі боксу на Червоній Горі пройшов новорічний турнір із боксу «Бердичів-2023».

Ініціативу проведення дводенних боїв та сам турнір підтримали Бердичівський міський голова, президент міської федерації боксу Сергій Орлюк, виконавчий комітет Бердичівської міської ради, а також дружня й зґуртована команда віце-президентів міської боксерської федерації:

  • Леонід Голуб;
  • Юрій Ніколаєнко;
  • Владислав Лісков;
  • Анатолій Павлюк;
  • Олег Сікорський;
  • Олександр Вітюк;
  • Юрій Богатирчук.

Почесними гостями турніру стали один із найсильніших боксерів України Ілля Шевченко та член Національної збірної України з боксу, учасник першостей Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу Олег Чулячеєв.

Головними героями змагань виступили юні майстри шкіряної рукавички з місцевої ДЮСШ ім. В. Лонського, СК «Крос», а також представники боксерських шкіл Житомира та Любара.

До усіх них звернулися Сергій Орлюк, Юрій Ніколаєнко, Олег Сікорський. Кожен подібний турнір, кожне змагання організовуються заради того, аби українська нація набувала сили, міцності, спортивної заґартованості, зазначив у своєму виступі міський голова. Кожне змагання, що проходить нині в Україні, має на меті вшанувати Захисників і Захисниць України, їхній подвиг. Сили оборони України тримають важкий та жорстокий бій з ворогом в ім’я життя незалежної української держави. І кожна перемога на рингах, полях, майданчиках, ті пристрасті, що вирують на них, є, свого роду,  підтвердженням того, що все, заради чого воюють і віддають свої життя славні українські воїни, недаремно.

Настане переможний мир, вірить Сергій Орлюк, і з фронту у числі інших повернуться ті, хто складає спортивну славу України. Зноситиметься вверх український прапор і лунатиме «Ще не вмерла…». Не вмерла і ніколи не вмре – вільна, єдина, успішна Україна.

Останні новини