Представники польської Ченстохови привезли для бердичівської дітвори подарунки до Дня святого Миколая

изображение_viber_2023-12-05_09-17-49-713-1

«Дітям бердичівської громади – від дітей Ченстохови». Під таким гаслом у рамках двосторонньої співпраці та партнерства відбувся візит-відповідь до Бердичева освітянської делегації з братнього польського міста. Якщо недавно бердичівська освіта на Міжнародному форумі у Ченстохові презентувала свої напрацювання у сфері роботи з дітьми, які виховуються у прийомних родинах та у будинках сімейного типу, то поляки вирішили порадувати маленьких та юних бердичівлян подарунками до Дня святого Миколая.

Група, очолювана начальником відділу освіти Ченстохови паном Рафалом Пьотровскі, відвідала з «миколайчиками» місцеві заклади-партнери – 2-гу та 8-му гімназії, ліцеї № 15 та № 10, а також дитячий садок № 7.

Під час візиту до Бердичева польська делегація поклала квіти до Меморіалу «Слава Героям України!» та пам’ятної дошки на честь 100-річчя зустрічі Головного Отамана УНР Симона Петлюри з Головою Польської держави Маршалком Юзефом Пілсудським.