Бердичів

міська рада

Під Авдіївкою геройськи загинув 33-річний бердичівлянин Вадим Фролов

Фролов_сайт

Українці героїчно б’ються за життя своєї країни, за життя української нації. Їхня доблесть та звитяга ламають усі стереотипи, з якими світ жив до початку великого протистояння вільної України з російським рейхом. Поступаючись кількістю, вітчизняні Сили оборони беруть мотивацією, внутрішньою силою духу, розумінням, що воюють на своїй землі, за життя своїх родин, свого народу.

Наші Захисники й Захисниці дають гідну відсіч ворогові, і, якщо той не рахується ні з чим, то для України життя кожного її Воїна безцінне. Та ця війна зловісно забирає безцінне. 11 грудня 2023 року на ній геройськи загинув 33-річний Вадим Фролов.

Вадим – бердичівлянин. Навчався у 7-й школі, потім – у будівельному ліцеї. Працював водієм на місцевому хлібозаводі: встав рано вранці і розвозив людям хліб. Так би й займався, мабуть, цією звичайною, але, водночас, такою потрібною й, насправді, благородною справою, якби не війна.

З водія вона зробила Вадима Фролова електриком-дизелістом польової лазні взводу матеріального забезпечення. Служив наш земляк у відомій багатьом 47-й окремій механізованій бригаді «Маґура». Разом із нею побував не на одному гарячому напрямку. Останні місяці разом із нею бився з рашистами у районі Авдіївки. Там солдат Вадим Фролов прийняв свій останній бій – за Україну, за кожного з нас, за те, аби в окупантської наволочі не переставала палати земля під ногами.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Вадима Фролова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини